W tym roku przypada 250 rocznica powołania Komisji Edukacji Narodowej. Z tek okazji 12 października społeczność szkolona zgromadziła się na uroczystej akademii.

W uroczystości brali udział: Inspektor ds. Oświaty Pani Anna Wasążnik, proboszcz parafii p.w. św. Wawrzyńca w Gliniance ksiądz Piotr Błażejczyk oraz przedstawiciele Góreckiej Rady Rodziców Pani Beata Jenda i Pani Izabela Woźnica.

Podczas akademii Pani Dyrektor Renata Osica-Duszczyk wręczyły nagrody nauczycielom wyróżnionym za pracę w ubiegłym roku szkolnym.

Część artystyczną pod opieką wychowawców przygotowali uczniowie zerówek oraz klasy III i IV - było radośnie, wzruszającą i z poczuciem humoru.

Nie zabrakło miłych słów i serdecznych życzeń.

Wszystkiego najlepszego!