Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbyło się wiele ciekawych i wartościowych działań. Mieliśmy przyjemność gościć leśnika, który podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, przybliżając uczniom temat ochrony przyrody
Starsi uczniowie wzięli udział w konkursie ekologicznym, wykazując się dużą wiedzą i zaangażowaniem. Natomiast dla klas 1–3 wyjątkowe zajęcia przygotowali uczniowie klasy 8 – były to piękne, a zarazem praktyczne lekcje dotyczące ekologii i ochrony naszej planety.
Dbajmy o naszą Ziemię – to bardzo ważne
Gratulujemy zwycięzcom konkursu ekologicznego:
I miejsce – klasa 7b, Oliwia W.
II miejsce – klasa 7b, Kuba Z.
III miejsce – klasa 8, Maja M.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne świętowanie tego ważnego dnia!
Informuję,
że dnia 5 czerwca 2026 r. (tj. piątek) szkoła będzie zamknięta.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły