Egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br.
Egzamin ósmoklasisty w szkołach dla dzieci i młodzieży oraz w szkołach dla dorosłych, w których nauka kończy się w semestrze wiosennym potrwa od 16 do 18 czerwca. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca. Szkoły otrzymają również wtedy zaświadczenia.
Uprzejmie informujemy, że dnia 29 czerwca 2026 r. /poniedziałek/ sekretariat szkoły będzie nieczynny.
Zapraszamy do kontaktu od wtorku, 30 czerwca br.
Za utrudnienia przepraszamy.