30 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „GÓRECKI MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA”.
Zainteresowanie wydarzeniem było ogromne – liczba zgłoszeń pozytywnie nas zaskoczyła, a prezentacje uczniów trwały aż dwa dni. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom oraz wielkie zaangażowanie.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów, przyznając łącznie 11 nagród.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom – dziękujemy za Waszą pracę, odwagę i piękne czytanie!
Informuję,
że dnia 5 czerwca 2026 r. (tj. piątek) szkoła będzie zamknięta.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły