Pasowanie na przedszkolaka w grupie Jeżyki

27.10.2023 w grupie najmłodszych przedszkolaków Jeżyków odbyło się uroczyste Pasowanie na przedszkolaka. Jeżyki zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce, wierszyki. Był test wiedzy i przysięga. Nie jednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku patrząc na swoje małe a jednak już tak samodzielne pociechy. Pani Dyrektor za pomocą olbrzymiego lizaka pasowała Jeżyki na super przedszkolaków. Rodzice wspaniale się zaangażowali w przygotowanie uroczystości. Stworzyli dla swoich dzieci niespodziankę w postaci portretu, nie było to proste zadanie. Wszystkie dzieci odnalazły się bezbłędnie. Były dyplomy, medale, kuferki z niespodziankami, wystrzałowy tort i słodki poczęstunek. Mali Odkrywcy postanowili przywitać nowych młodszych kolegów wierszami i piosenkami oraz zrobionymi przez siebie Jeżykami. To była wspaniała uroczystość!