Nasze przedszkolaki oraz Zerówka przywitały Panią Wiosnę wierszem i piosenka. Mali Odkrywcy przygotowały dla młodszych kolegów i koleżanek przedstawienie pt. "Powitanie Wiosny". Krótkie programy artystyczne dla Pani Wiosny przygotowały również Jeżyki, Biedronki i Zuchy. Dzieci uśpiły Marzannę, a z zielonym Gaikiem przeszły barwnym korowodem po całej szkole.

21 marca to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, to również Światowy Dzień Zespołu Downa. Uczniowie klasy 1b założyli kolorowe skarpetki nie do pary jako wyraz tolerancji dla osób z trisomią 21. Nie tylko oni pamiętali o skarpetkach nie do pary, o symbolu solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa, nie zapomniały też inne klasy i nauczyciele. W dalszej części dnia wykonano portret Pani Wiosny. Tego dnia uczniowie klas 1-3 uczestniczyli we wspólnych grach i zabawach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski i uczniów klasy 8 ze wsparciem p. Elżbiety Walczak.