Podpisano umowę dotacji na dofinansowanie rozbudowy Szkoły Podstawowej w Górkach

Pan Krzysztof Kalinowski - wójt gminy Dębe Wielkie przy kontrasygnacie pani skarbnik Marii Wojciechowskiej podpisał umowę dotacji na dofinansowanie rozbudowy Szkoły Podstawowej w Górkach.
W imieniu całej społeczności szkoły podstawowej im. Szarych Szeregów składamy podziękowania panu wójtowi Krzysztofowi Kalinowskiemu, pani Wicemarszałek Janinie Ewie Orzełowskiej, pani Wicemarszałek Elżbiecie Lanc oraz Zarządowi Mazowsza pod wodzą Marszałka Adama Struzika. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i z radością czekamy na nowy, rozbudowany budynek naszej szkoły.