Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły – już po raz trzeci – wzięli udział w mińskiej edycji MasterChefa
Ogromne brawa dla Mai i Róży z klasy VIII, które zdobyły wyróżnienie
Dziękujemy Zespół Szkół Turystyczno Gastronomicznych w Mińsku Mazowieckim za cudowną atmosferę, gościnność i wspaniałą organizację wydarzenia
Informuję,
że dnia 5 czerwca 2026 r. (tj. piątek) szkoła będzie zamknięta.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły