Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w wielkanocnej grze .
Dzieci z wielkim zaangażowaniem przemierzały korytarze, rozwiązując zagadki i odnajdując następne tropy, pozostawione przez zajączka.
Była to doskonała okazja do nauki poprzez zabawę oraz współpracy w zespołach.
Informuję,
że dnia 5 czerwca 2026 r. (tj. piątek) szkoła będzie zamknięta.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły