Wraz z nadejściem wiosny zapraszamy uczniów oraz przedszkolaki do udziału w wiosennych konkursach artystycznych organizowanych przez szkolną Radę Rodziców.
Uczniowie klas 1–8 mogą przygotować ozdobę wielkanocną lub stroik wielkanocny. Zachęcamy do wykazania się pomysłowością i kreatywnością.
Dla dzieci z oddziałów przedszkolnych ogłaszamy rodzinny konkurs na Palmę Wielkanocną. To doskonała okazja do wspólnego, rodzinnego kultywowania tradycji wielkanocnych.
Na uczestników czekają nagrody.
Wszystkie prace zostaną przekazane na kiermasz wielkanocny, który odbędzie się 25 marca przed szkołą. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele szkolne.
Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego tworzenia świątecznej atmosfery.
Informuję,
że dnia 5 czerwca 2026 r. (tj. piątek) szkoła będzie zamknięta.
Sprawy administracyjne proszę kierować drogą mailową:
sekretariat@szkolagorki.edu.pl
Sekretariat szkolny będzie nieczynny
od dnia 8 czerwca 2026 r. do dnia 12 czerwca 2026 r. (urlop pracownika).
Za utrudnienia przepraszamy.
/-/ Anna Bartnicka
wicedyrektor szkoły