Wiosenny Konkurs Muzyczny

Majowy Konkurs Muzyczny

Lubisz śpiewać?
Lubisz uczyć się nowych rzeczy?
Współpraca sprawia Ci radość?

Ten konkurs jest dla Ciebie!

Zapraszamy do konkursu muzycznego organizowanego przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem i nauczycielem muzyki p. Dorotą Późniecką. Poniżej krótki regulamin wraz z ważnymi terminami.

Regulamin Wiosennego Konkursu Muzycznego

1. Celem konkursu jest podniesienie umiejętności wokalnych i  ogólnomuzycznych uczniów SP w Górkach poprzez rozegranie zespołowej rywalizacji.

2. Konkurs ma dwa etapy:

1. Stworzenie zespołów konkursowych.

2. Przygotowanie przez zespół piosenki i wyłonienie zwycięskiego zespołu w drodze plebiscytu publiczności (uczniów i nauczycieli SP Górki).

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie SP Górki z klas 1-8.

2. Uczestnicy konkursu nagrywają piosenkę i przesyłają ją do 5.05.2021r. na adres pozniecka.dorota@gorki.edu.pl

3. Ekspert konkursu: p. Dorota Późniecka na podstawie nagrań dobiera członków 3 konkursowych grup. Każda grupa ma przydzielonego opiekuna, który poprowadzi przygotowania w etapie II.

4. Osoby prowadzące informują członków grup i ustalają formę współpracy (stacjonarnie lub zdalnie - w zależności od warunków).

Etap II

1. Zespoły przygotowują piosenkę. Nagrywają utwór muzyczny (stacjonarnie lub zdalnie w zależności od warunków i możliwości technicznych) i publikują go na szkolnym profilu facebook do 4 czerwca.

2. W dniach 5-11 czerwca odbywa się głosowanie za pomocą formularza dostępnego na szkolnym Classroom dla członków społeczności szkolnej: nauczycieli i uczniów.

3. Wyniki ogłoszone zostaną 15 czerwca

4. Dla uczestników i zwycięzców przewidziane nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Obszar załączników

OdpowiedzPrzekaż dalej